O nás

    

      Dne 1.6.2015 byly veškeré obchodní i finanční závazky společnosti LESOIL s.r.o. převedeny na naši dceřinnou společnost LESOIL WOOD s.r.o. Rádi bychom ujistili naše obchodní partnery, že v rámci spolupráce s nami nedošlo k žádným změnám a nadále držíme kvalitu našich služeb na nejvyšší úrovni, nyní však pod jiným obchodním názvem.

      Společnost LESOIL s.r.o. byla založena v únoru roku 2010. Vznikla v návaznosti na dlouholetou obchodní činnost jednatelů. Jsme ryze českou společností bez účasti zahraničního kapitálu.

     Od svého prvopočátku se společnost LESOIL s.r.o. systematicky vyvíjí. Zabývá se širokým spektrem činností, jako jsou  komplexní lesnické práce, distribuce souvisejícího sortimentu zboží a v neposlední řadě také myslivost. Můžeme Vám nabídnout veškeré lesnické práce, od těžby dřeva, úklidu pasek, sázení stromků a péče o ně, vyžinování pasek až po samotnou dopravu dřevní hmoty. V případě zájmu odkoupíme Váš lesní porost, kdy zajistíme veškerou administrativu. 

     Naše společnost je distributorem automobilových, leteckých a průmyslových maziv a olejů, včetně těch biologicky odbouratelných. Zastupujeme většinu značek na trhu. Dodáváme lesnické uzlové pletivo a za bezkonkurenční ceny u nás můžete koupit přípravky a prostředky na ochranu, pěstování a údržbu lesa. 
V roce 2012 jsme naše služby rozšířili o výkup a prodej zvěřiny. 

     Uplynulá léta prověřila stabilitu naší společnosti, získali a hlavně udrželi jsme si klientelu, které si velmi ceníme, neboť je pro nás tou nejlepší reklamou a pozitivní referencí pro nové zákazníky. V důsledku rychlého rozvoje jsme se v letošním roce zaměřili na ještě vyšší kvalitu dodávaných služeb. 

     Vladimír Vetrák                                                                                                                             
Jednatel společnosti